کد خبر : 108023
تاریخ انتشار : شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۷:۴۴

پوستر دومین یادواره از لاهورتا لاهوت گرامیداشت شهید دکتر محمد علی نقوی منتشر شد

پوستر دومین یادواره از لاهورتا لاهوت گرامیداشت شهید دکتر محمد علی نقوی منتشر شد

پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه پوستر مربوط به بیست و هشتیم سالگرد شهید دکتر سید محمد علی نقوی را منتشر کرد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی؛ پوستر مربوط به دومین یادواره شهید دکتر سید محمد علی نقوی از بنیانگذاران سازمان دانشجویان امامیه و شهید شاخص فرهنگی کشور پاکستان منتشر شد.

مسئولین پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه اعلام کردند: دومین یادواره شهید نقوی با عنوان از لاهورتا لاهوت به مناسبت گرامیداشت ۲۸ اُمین سالگرد شهادت دکتر نقوی برگزار خواهد شد.

این یادواره روز جمعه ۱۹ اسفند ماه از ساعت ۱۶ در تالار سوره حوزه هنری در تهران برگزار می شود و فعالان بین الملل در آن حضور خواهند داشت.

طبق اعلام صورت گرفته «حجه الاسلام و المسلمین حاجتی» امام جمعه موقت اهواز سخنران اصلی برنامه خواهد بود و دکتر فواد ایزدی از چهره های شناخته شده حوزه بین الملل نیز به تشریح وضعیت منطقه و کشور پاکستان خواهد پرداخت.

همچنین حاج مجتبی رمضانی مداح این جلسه خواهد بود و گروه بین المللی میعاد نیز به همخوانی دو زبانه پیرامون شهید نقوی خواهند پرداخت.

سید جواد هاشمی از بازیگران مطرح کشور نیز اجرای این یادواره را به عهده خواهد داشت و توزیع سخنانان استاد رحیم پور ازغدی در خصوص مجاهدت های شهید نقوی از جمله برنامه های مراسم خواهد بود.

پوستر یادواره شهید دکتر نقوی از لاهور تا لاهوت

انتهای پیام/.