کد خبر : 106928
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۶:۰۵

موج سواری احزاب اپوزیسیون پاکستان روی حادثه تلخ مری

موج سواری احزاب اپوزیسیون پاکستان روی حادثه تلخ مری

به دنبال مرگ ۲۱ نفر بر اثر سرمای شدید هوای در منطقه گردشگری مری پاکستان احزاب اپوزیسیون علیه دولت عمران خان تظاهرات برگزار می کنند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ حزب مردم که پس از حادثه مرگ ۲۱ نفر در منطقه گردشگری مری در تلاش برای برگزاری اعتراضات خیابانی علیه دولت عمران خان بود با احزاب اپوزیسیون دیگر متحد خواهد شد.

قرار است این اعتراضات در تاریخ ۲۷ فوریه برگزار شود و از دیگر احزاب اپوزیسیون که حاضر هستند با حزب مردم همراهی کنند نیز برای شرکت در این اعتراضات دعوت به عمل آید.

طبق اعلام مسئولین حزب مردم این اعتراضات در پایتخت پاکستان برگزار می شود و طرفداران حزب مردم خود را به شهر اسلام آباد خواهند رساند.

این در حالی است که حزب نواز نیز با برگزاری این اعتراضات موافقت کرده و «خواجه آصف» وزیر دفاع سابق پاکستان اعلام کرده است: اگر دیگر احزاب اپوزیسیون با برگزاری اعتراضات در تاریخی که حزب مردم اعلام کرده موافق باشند اجتماع پر شورتری خواهیم داشت.

حادثه تلخ مری وقتی اتفاق افتاد که خانواده هایی که برای گردش آمده بودند گرفتار برف و بوران شدند و به دلیل سرمای شدید هوای داخل خودروهای خود جان باختند.

پس از این حادثه ارتش به منطقه مستقر شد تا به دیگر حادثه دیدگان این واقعه تلخ امداد رسانی کند.

دولت با تشکیل یک جلسه اضطراری اعلام کرده است: علیه تمام افرادی که به هر نحو در این حادثه مسئول باشند اقدام صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/.

برچسب ها : ، ،