کد خبر : 94169
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۶:۵۹

مهلت یک ماه احزاب اپوزیسیون به دولت پاکستان برای استعفا

مهلت یک ماه احزاب اپوزیسیون به دولت پاکستان برای استعفا

احزاب اپوزیسیون پاکستان ضمن برگزاری یک اجتماع آمیز دیگر از دولت خواستند تا پایان ماه آتی میلادی استعفا دهد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از اکسپرس نیوز؛ احزاب اپوزیسیون کشور پاکستان ضمن برگزاری یک اجتماع اعتراض آمیز دیگر در شهر لارکانه که کانون قدرت حزب مردم تلقی می شود به خواسته های گذشته خود تاکید کردند.
گزارش ها حاکی است در این اجتماع اعتراض آمیز که به میزبانی حزب مردم برگزار شد، «بلاول بوتو زرداری» رئیس حزب مردم اعلام کرد: سیاست های غلط و اشتباه دولت باعث گسترش فقر و ضعیف شدن سفره مردم پاکستان شده است.
وی تصریح کرد: اگر عمران خان تا پیش از پایان ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ از سمت خود استعفا ندهد به راهپیمایی بزرگ خیابانی دست خواهیم زد و کار را برای او سخت تر می کنیم.
بلاول بوتو بازهم ادعاهای پیشین خود را تکرار کرده و عمران خان را فردی خواند که بوسیله سازمان های بالادستی برای نخست وزیری پاکستان انتخاب شده نه آراء مردمی.
علاوه بر بلاول بوتو، افرادی نظیر «آصف علی زرداری» رئیس جمهور سابق پاکستان، «مریم نواز» معاون حزب نواز و دیگر افراد از سخنرانان این جلسه بودند.
عدم شرکت «فضل الرحمان» رئیس حزب جمعیت علمای اسلام در این جلسه باعث به وجود آمدن شائبه هایی مبنی بر وجود مشکل بین سران احزاب اپوزیسیون شده است.