کد خبر : 95572
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۶:۱۵

ملاقات فرمانده ستاد ارتش پاکستان با خانواده شهدای هزاره و تکرار وعده انتقام

ملاقات فرمانده ستاد ارتش پاکستان با خانواده شهدای هزاره و تکرار وعده انتقام

فرمانده ستاد ارتش پاکستان ضمن سفر به کویته با خانواده شهدای هزاره ملاقات کرد و به آنها وعده داد: تروریست هایی که دست به این جنایت زده اند مجازات خواهند شد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از داون نیوز؛ «ژنرال قمر جاوید باجوا» فرمانده ستاد ارتش پاکستان به کویته سفر کرد و با بازماندگان و خانواده شهدای حادثه تروریستی مچ ملاقات کرد.
وی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدا گفت: این واقعه تلخ باعث غم و اندوه همه مردم پاکستان شد و ما مصمم هستیم با تروریسم مبارزه کنیم.
باجوا اضافه کرد: تدابیر ویژه ای را برای ایجاد امنیت بیشتر در مرز مشترک پاکستان با ایران و افغانستان داریم.
فرمانده ستاد ارتش پاکستان تاکید کرد: ما به خانواده شهدا وعده می دهیم که انتقام خون عزیزانشان را از عوامل اصلی این جنایت هولناک بگیریم.
وی گفت: علی رغم مشکلات جغرافیایی موجود در ایالت بلوچستان و گسترده بودن این ایالت اقدامات خوبی برای تامین امنیت منطقه صورت گرفته است.
باجوا اضافه کرد: دشمنان کشور نقشه های خطرناکی برای ایالت بلوچستان کشیده اند و ما می دانیم گروه های تروریستی که در این ایالت فعال هستند از طریق کشورهای خارجی تغذیه می شوند.
گفتنی است یازده روز قبل گروه تروریستی داعش با حمله به یک خوابگاه که متعلق به کارگران معدن زغال سنگی در نزدیکی شهر کویته بود ۱۱ هزاره شیعه را با روش های بی رحمانه به شهادت رساندند که موجی از اعتراضات را در پاکستان به دنبال داشت.