کد خبر : 94899
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۶:۰۴

فرمانده ستاد ارتش پاکستان: شکست سرنوشت قطعی تمام گروه های تروریستی در خاک ما است

فرمانده ستاد ارتش پاکستان: شکست سرنوشت قطعی تمام گروه های تروریستی در خاک ما است

فرمانده ستاد ارتش پاکستان در ملاقات با سران نظامی کشور اعلام کرد: تا زمان شکست کامل گروه های تروریستی دست از مبارزه با آنها بر نمی داریم.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از اکسپرس نیوز؛ «ژنرال قمر جاوید باجوا» فرمانده ستاد ارتش پاکستان اعلام کرد: تامین امنیت مرزهای کشور یکی از مهم ترین اهداف ارتش پاکستان است.
وی تصریح کرد: در خصوص مساله کشمیر پاکستان تغییر موضع نداشته و این مساله تاریخی باید بر اساس رای مردم کشمیر و طبق خواسته های شورای امنیت سازمان ملل برای همیشه حل شود.
باجوا تاکید کرد: حقوق مردم کشمیر و خواسته های آنها باید محترم شمرده شود و ما نیز به تحقق خواسته های آنها کاملا امیدواریم.
فرمانده ارتش پاکستان افزود: پیش بینی ما نسبت به آینده افغانستان نیز مثبت است و امیدواریم مذاکرات صلح در این کشور به نتیجه مطلوب خود برسد.
وی گفت: ما تروریسم را در کشور به صورت کامل شکست خواهیم و شکست نتیجه نهایی و سرنوشت قطعی تمام گروه های تروریستی است که در خاک پاکستان فعالیت دارند.
باجوا ضمن ادای احترام به شهدای حمله تروریستی به معدنی در ایالت بلوچستان گفت: خون این شهدا هدر نخواهد رفت و ارتش پاکستان برای گرفتن انتقام خون آنها از تروریسم و حامیان بین المللی آنها کاملا مصمم است.