کد خبر : 107299
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵:۵۶

شروع تهدیدهای دولت پاکستان علیه اعتراضات فراگیر عمران خان

شروع تهدیدهای دولت پاکستان علیه اعتراضات فراگیر عمران خان

مسئولین دولتی پاکستان از جمله شخص شهباز شریف تهدید علیه عمران خان را شروع کرده و اعتراضات او را توطئه علیه منافع کشور دانستند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از داون نیوز؛ دولت اسلام آباد با احساس خطر نسبت به اعتراضاتی که «عمران خان» نخست وزیر سابق پاکستان قول آن را داده، تهدیدها را شروع کرد.
در حالی که «مریم نواز» معاون حزب نواز و «رانا ثناءالله» وزیر کشور پاکستان اعلام کرده اند: که اگر اعتراضات خشونت در پی داشته باشد آن را سرکوب خواهند کرد، «شهباز شریف» نخست وزیر پاکستان نیز اعلام کرد: ما علیه اعتراضات عمران خان اقدام خواهیم کرد.
مسئولین دولتی که تا کنون نسبت به تجمعات پر شور طرفداران حزب تحریک انصاف سکوت کرده بودند سرانجام مجبور شدند سکوت خود را شکسته و نسبت به تجمع بزرگی که قرار است در اسلام آباد برگزار شود واکنش نشان دهند.
شهباز شریف در این خصوص گفت: عمران خان در حال تهدید منافع کشور است و می توان به اتهام خیانت علیه او اقدام قانونی کرد.
وی گفت: پاکستان نمی تواند به دلیل تکبر شخصی یک فرد بازهم هزینه پرداخت کند. عمران خان پیش از این نیز اقتصاد پاکستان را ویران کرده است.
نخست وزیر پاکستان عمران خان را به دروغگویی متهم کرده و گفت: او در حالی می گوید که ما نباید غلام کسی باشیم که تلاش می کند ۲۲۰ میلیون نفر جمعیت پاکستان را برده و غلام خود کند.
این در حالی است که عمران خان اخیرا وعده حضور در خیابان های اسلام آباد را به همراه ۲ میلیون نفر از طرفدارانش داده است و این تهدید باعث به وحشت افتادن مسئولین دولتی شده است.
انتهای پیام/.