کد خبر : 95231
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۷:۰۴

رفتار متناقض احزاب اپوزیسیون در پاکستان؛ حزب نواز در انتخابات سنا شرکت می کند

رفتار متناقض احزاب اپوزیسیون در پاکستان؛ حزب نواز در انتخابات سنا شرکت می کند

در حالی که احزاب اپوزیسیون مدعی شده بودند تمام نمایندگانشان از سنا و پارلمان استعفا خواهند داد، حزب نواز از حضور قطعی در انتخابات سنا خبر داد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از داون نیوز؛ حزب نواز سرانجام تصمیم خود برای شرکت در انتخابات سنا را به صورت رسمی اعلام کرد.
مسئولین حزب نواز در مورد سخنان متناقض خود اعلام کردند: برای استعفا از پارلمان و سنای پاکستان در آینده تصمیم گیری خواهد شد.
در نشست خبری سران حزب نواز تصریح شد: شرکت در انتخابات تنها تصمیم حزب نواز نیست و دیگر احزاب اپوزیسیون پاکستان نیز در انتخابات پیش رو با تمام توان شرکت خواهند کرد.
این در حالی است که «فضل الرحمان» رئیس شورای احزاب اپوزیسیون پاکستان اعلام کرده بود: هنوز در مورد شرکت یا عدم شرکت در انتخابات سنا تصمیمی نگرفته ایم و به زودی مشخص می شود که قصد شرکت در انتخابات را داریم یا خیر.
از سوی دیگر احزاب اپوزیسیون به «عمران خان» نخست وزیر پاکستان اولتیماتوم داده و از وی خواسته اند تا پایان ماه ژانویه از سمت خود استعفا دهد.
نخست وزیر پاکستان با رد درخواست احزاب اپوزیسیون اعلام کرده بود: هیچ تصمیمی برای استعفا ندارد و احزاب اپوزیسیون هرچقدر بخواهند می توانند اعتراضات خیابانی انجام دهند.
انتهای پیام/.