کد خبر : 94275
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۶:۱۲

رجز خوانی دولت اسلام آباد برای احزاب اپوزیسیون؛ « پای حرف خود ایستاده و استعفا دهید»

رجز خوانی دولت اسلام آباد برای احزاب اپوزیسیون؛ « پای حرف خود ایستاده و استعفا دهید»

نخست وزیر پاکستان ضمن پیامی به رئیس پارلمان این کشور اعلام کرد: هرکدام از نمایندگان اپوزیسیون استعفا داد بی درنگ استعفای او را قبول کنید.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از داون نیوز؛ «عمران خان» نخست وزیر پاکستان در پیامی به «اسد قیصر» رئیس پارلمان پاکستان اعلام کرد: هر کدام ازا عضای اپوزیسیون حاضر به استعفا شد باید بی درنگ با استعفای او موافقت شود.
وی تصریح کرد: احزاب اپوزیسیون چندماه است که دولت راتهدید کرده و می گویند که به صورت جمعی از سمت های خود استعفا خواهند داد ولی جرات اجرای تهدید خود را نداشته اند.
عمران خان گفت: ما هرگز زیر فشار احزاب اپوزیسیون قرار نمی گیریم و تلاشی هم برای رایزنی با آنها نداریم زیرا سران اپوزیسیون برای فشار از پرونده های فساد مالی و فساد اقتصادی میخواهند جو را متشنج کرده و عده ای طرفدار بی خبر را به خیابان ها بکشانند.
از سوی دیگر «شاه محمود قریشی» وزیر خارجه پاکستان نیز از بروز اختلافات جدی میان سران احزاب اپوزیسیون ازجمله مسئولین حزب نواز، حزب مردم و جمعیت علمای اسلام خبر داد.
«فیاض الحسن چوهان» وزیر زندان های ایالت پنجاب نیز در این خصوص گفت: حزب مردم به صراحت اعلام کرده با نظر دیگر احزاب اپوزیسیون موافق نیست و تصمیمی برای استعفا ندارد. وی گفت: این رویکرد احزاب اپوزیسیون نتیجه لج بازی های مریم نواز و فضل الرحمان است و هیچ نتیجه ای در بر نخواهد داشت.