کد خبر : 89988
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۶:۱۷

رئیس کمیسیون انتخاباتی پاکستان: انتخابات گلگیت بلتستان سالم و بی طرف برگزار شد

رئیس کمیسیون انتخاباتی پاکستان: انتخابات گلگیت بلتستان سالم و بی طرف برگزار شد

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ «راجا شهباز خان» نماینده برگزاری انتخابات در منطقه گلگیت بلتستان و همچنین رئیس کمیسیون انتخاباتی پاکستان در پیام هایی جداگانه سلامت انتخابات برگزار شده در این منطقه را تائید کردند. گزارش ها حاکی است طبق اعلام راجا شهباز خان مردم منطقه آزادانه

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ «راجا شهباز خان» نماینده برگزاری انتخابات در منطقه گلگیت بلتستان و همچنین رئیس کمیسیون انتخاباتی پاکستان در پیام هایی جداگانه سلامت انتخابات برگزار شده در این منطقه را تائید کردند.
گزارش ها حاکی است طبق اعلام راجا شهباز خان مردم منطقه آزادانه از حق رای خود استفاده کرده و به نامزدهای دلخواه خود رای دادند.
راجا شهباز خان در این خصوص گفت: ممکن است سران برخی احزاب که در انتخابات شکست خوردند بخواهند با ایجاد شک و شبهه در انتخابات سلامت آن را زیر سوال ببرند.
وی افزود: ما از آنها می خواهیم به جای ایجاد شک و شبهه در انتخابات به کمیسیون انتخاباتی مراجعه کرده و شکایت های خود را پیگیری کنند.
رئیس کمیسیون انتخاباتی منطقه گلگیت بلتستان افزود: با افرادی که بخواهند وضعیت منطقه را به تشنج کشیده و با اتهام زنی سلامت انتخابات را خدشه دار کنند به شدت برخورد صورت خواهد گرفت.
گفتنی است پیش از برگزاری انتخابات برخی احزاب اپوزیسیون خواهان عدم دخالت ارتش در انتخابات شده و آن را عامل زیر سوال رفتن سلامت انتخابات دانسته بودند.