کد خبر : 94405
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۵:۴۱

رئیس پارلمان پاکستان: نمایندگان احزاب اپوزیسیون منکر استعفا شدند

رئیس پارلمان پاکستان: نمایندگان احزاب اپوزیسیون منکر استعفا شدند

رئیس پارلمان پاکستان اعلام کرد: نمایندگان احزاب اپوزیسیون که با انتشار خبر استعفای خود سعی داشتند به دولت فشار وارد کنند منکر استعفای خود شدند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از داون نیوز؛ «اسد قیصر» رئیس پارلمان پاکستان اعلام کرد: نمایندگان حزب نواز که در عمل به ادعاهای سران حزب خود از سمت شان استعفا داده بودند حاضر به تائید استعفانامه خود نشدند.
وی تصریح کرد: نمایندگان حزب نواز به کلی منکر استعفای خود شده و تاکید کردند: استعفا نامه ها متعلق به آنها نیست و قصد ندارند از سمت خود کناره گیری کنند.
اسد قیصر گفت: به نظر نمی رسد دیگر اعضای اپوزیسیون نیز بخواهند در عمل به ادعاهای سران خود از نمایندگی پارلمان پاکستان کناره گیری کنند.
رئیس پارلمان پاکستان افزود: اگر استعفا نامه ای به دست ما برسد مطابق قانون با آن برخورد خواهیم کرد و در صورت پذیرش استعفا در منطقه ای که نماینده آن از سمتش کناره گیری کرده است انتخابات میان دوره برگزار خواهد شد.
این در حالی است که «عمران خان» نخست وزیر پاکستان از اسد قیصر خواسته بود در صورت وصول استعفا از سوی نمایندگان احزاب اپوزیسیون بی درنگ استعفای آنها را بپذیرد.
با این حال به نظر می رسد نمایندگان احزاب اپوزیسیون قصد ندارند از سمت های خود کناره گیری کنند و تهدیدهایی که توسط سران حزب نواز، حزب مردم و جمعیت علمای اسلام انجام شده است در حد حرف باقی خواهند ماند.