کد خبر : 98893
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۶:۲۵

حضور سرزده فرمانده ستاد ارتش پاکستان در مرزهای مشترک این کشور با افغانستان

حضور سرزده فرمانده ستاد ارتش پاکستان در مرزهای مشترک این کشور با افغانستان

فرمانده ستاد ارتش پاکستان ضمن حضور در مرزهای مشترک با افغانستان بر روند حصار کشی مرزی نظارت کرد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ «ژنرال قمر جاوید باجوا» فرمانده ستاد ارتش پاکستان ضمن حضور در مناطق وزیرستان شمالی و جنوبی آخرین تحولات مرزی را از نزدیک بررسی کرد.
گزارش ها حاکی است باجوا در سفر خود به مناطق هم مرز با افغانستان آخرین پیشرفت ها در روند حصار کشی در مرزهای مشترک دو کشور را مورد بررسی قرار داد.
وی تصریح کرد: ما در حال افزایش استحکامات مرزی خود هستیم و پس از تامین کامل امنیت مرزی ایجاد رفاه برای مرزنشینان را نیز شروع خواهیم کرد.
باجوا افزود: پاکستان برای تامین امنیت در خاک خود و تمام منطقه تلاش می کند و با همکاری دوستان منطقه ای این هدف محقق خواهد شد.
فرمانده ارتش پاکستان گفت: ما متوجه سختی های فراوانی که مرزنشینان قبایلی طی این سال ها متحمل شده اند هستیم و برای رفاه و امنیت آنها هر اقدام لازمی را انجام خواهیم داد.
وی تاکید کرد: با تروریست ها به هیچ وجه مماشات صورت نمی گیرد و با افرادی که حاضرند با جان و مال مردم بازی کنند به سختی برخورد می شود.
باجوا گفت: اجرای عملیات های ضد تروریستی ضرب عضب و رد الفساد ضربات سنگینی به تروریست ها زد و ما خود را موظف می دانیم که دستاوردهای این عملیات ها را حفظ کنیم.