کد خبر : 94652
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۶:۰۴

حزب نواز بازهم دولت اسلام آباد را به ارتباط با هند و اسرائیل متهم کرد

حزب نواز بازهم دولت اسلام آباد را به ارتباط با هند و اسرائیل متهم کرد

تلاش برای ارتباط با رژیم صهیونیستی این روزها در پاکستان تبدیل به گناهی نابخشودنی شده که دولت و احزاب اپوزیسیون آن را به هم نسبت به می دهند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از داون نیوز؛ «احسن اقبال» وزیر کشور سابق پاکستان و دبیر حزب نواز اعلام کرد: ما دلایلی داریم که اثبات می کند عمران خان با هند و رژیم صهیونیستی در ارتباط است.
وی تصریح کرد: عمران خان ۶ سال است که توسط لابی های وابسته به هند و رژیم صهیونیستی تغذیه می شود و توانسته در سیاست جایی برای خود باز کند.
احسن اقبال مدعی شد: احزاب اپوزیسیون به وحدتی بی سابقه رسیده اند و برای ساقط کردن دولت اسلام آباد دست از تلاش برنخواهند داشت.
دبیر حزب نواز گفت: تصمیم داریم ۱۹ ژانویه (۱۶ روز دیگر) مقابل ساختمان کمیسیون نظارت بر انتخابات پاکستان تحصن کنیم و حقوق از دست رفته خود را مطالبه کنیم.
وی عمران خان را به فساد مالی متهم کرده و گفت: مستنداتی داریم که نشان می دهند او در بانک های مختلف مبالغ هنگفتی ذخیره کرده است.
سخنان وی در حالی مطرح می شود که اعتراضات احزاب اپوزیسیون با بی توجهی دولت همراه شده و «شیخ رشید» وزیر کشور پاکستان اعلام کرده است: اگر احزاب اپوزیسیون برای اعتراضات به اسلام آباد بیایند برای آنها مجوز هم صادر خواهیم کرد.
همچنین «شاه محمود قریشی» وزیر خارجه پاکستان نیز اعتراضات احزاب اپوزیسیون را برای دولت اسلام آباد کاملا بی خطر توصیف کرده است.