کد خبر : 106946
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۴:۳۰

تظاهرات اعتراض آمیز جماعت اسلامی علیه سیاست های حزب مردم در ایالت سند

تظاهرات اعتراض آمیز جماعت اسلامی علیه سیاست های حزب مردم در ایالت سند

اعضای حزب جماعت اسلامی ضمن برگزاری تظاهرات در شهر کراچی به سیاست های دولت  ایالتی سند اعتراض کردند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ اعضای حزب جماعت اسلامی ضمن برپایی اعتراضات گسترده در شهر کراچی به سیاست های حزب مردم در ایالت سند اعتراض کردند.

دلیل اصلی برگزاری این اعتراضات قوانین جدید تصویب شده توسط دولت ویژه شهرداری ها عنوان شده است و ذکر همین دلیل باعث خشم حزب مردم شده است.

«شهلا رضا» از مسئولین حزب مردم در این خصوص گفت: حزب جماعت اسلامی باید از خود خجالت بکشد که به جای توجه به گرانی های بی سابقه در پاکستان به چند قانون بی ارزش اعتراض دارد.

وی تصریح کرد: اعتراض به این قوانین تنها تلاشی برای دور کردن توجه مردم از گرانی ها است و احتمالا دولت با حزب جماعت اسلامی تبانی کرده باشند.

«حافظ نعیم الرحمان» رئیس جماعت اسلامی در ایالت سند ضمن تاکید به حقوق مردم تصریح کرد: قوانین سیاهی که درایالت سند تصویب می شوند باید به پایان برسند.

اعتراض کنندگان به حزب مردم در خیابان بزرگ فیصل گرد هم آمده بودند و پس از پایان برنامه خود به محل برگزاری تحصن مقابل پارلمان سند بازگشتند.

گفتنی است اعتراضات حزب جماعت اسلامی علیه سیاست های حزب مردم در شهر کراچی از ۱۷ روز پیش شروع شده است.

این در حالی است که جماعت اسلامی به سیاست های دولت عمران خان نیز معترض است و «سراج الحق» امیر جماعت اسلامی علیه عمران خان نیز دائما سخنرانی می کند.

انتهای پیام/.