کد خبر : 94843
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۶:۴۳

برنامه زنده اینستاگرام| بررسی ابعاد حادثه تروریستی بلوچستان و وضعیت مسلمانان کشمیر+پوستر

برنامه زنده اینستاگرام| بررسی ابعاد حادثه تروریستی بلوچستان و وضعیت مسلمانان کشمیر+پوستر

پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه ویژه برنامه بررسی ابعاد حادثه تروریستی در ایالت بلوچستان پاکستان را با حضور معاون حزب مجلس وحدت مسلمین برگزار خواهد کرد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی؛ ویژه برنامه بررسی ابعاد حادثه تروریستی بلوچستان و جزئیات این واقعه با حضور « سید ناصر عباس شیرازی» معاون حزب مجلس وحدت مسلمین برگزار خواهد شد.
این ویژه برنامه که به صورت زنده از طریق اینستاگرام اجرا می شود به میزبانی صفحه پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه به آدرس pak.iran1947 برگزار خواهد شد.
قرار است این ویژه برنامه روز سه شنبه (امروز) ساعت ۲۱ به وقت تهران آغاز شود و علاوه بر معاون حزب مجلس وحدت مسلمین، «محمد رضا کمیلی» کارشناس حوزه پاکستان نیز در آن حضور خواهد داشت.
بررسی آخرین وضعیت مسلمانان کشمیری در سالروز وعده انجام نشده سازمان ملل به آنها مبنی بر برگزاری همه پرسی آزاد و شفاف یکی دیگر از محورهای گفتگوی دو طرف خواهد بود.
گفتنی است دو روز پیش تروریست ها با حمله به یک معدن زغال سنگ در ایالت بلوچستان پاکستان ۱۱ کارگر آن را که همه از شیعه های هزاره بودند به شکلی فجیع به شهادت رساندند.
شهادت این شیعیان موجی از اعتراضات را در ایالت بلوچستان به همراه داشته است و خانواده این افراد خواستار استعفای فوری دولت ایالتی بلوچستان هستند.