کد خبر : 106254
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۵:۲۷

انتقاد تند دولت پاکستان از ملاقات نواز شریف با مسئولین افغانستانی

انتقاد تند دولت پاکستان از ملاقات نواز شریف با مسئولین افغانستانی

وزیر اطلاع رسانی دولت اسلام آباد اعلام کرد: نواز شریف با دشمنان پاکستان از نخست وزیر هند گرفته تا مسئولین افغانستانی ملاقات می کند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ «فواد چوهدری» وزیر اطلاع رسانی پاکستان اعلام کرد: دشمنان کشور هر که باشند از «نارندرا مودی» نخست وزیر هند گرفته تا «امر الله صالح» معاون رئیس جمهور افغانستان و «حمد الله محب» مشاور امنیت ملی افغانستان با نواز شریف دوست هستند.

وی تصریح کرد: حزب نواز باید در مورد ملاقات حمد الله محب با نواز شریف در انگلیس توضیح دهد و به مردم پاکستان بگوید دلیل ملاقات نواز شریف با یکی از دشمنان کشور چیست؟

فواد چوهدری گفت: اعزام نواز شریف به بهانه درمان کار اشتباهی بود زیرا او به کمک دشمنان پاکستان در صدد تخریب امنیت کشور است.

وزیر اطلاع رسانی پاکستان افزود: نواز شریف با یکی از بزرگترین دشمنان کشور که همکار سازمان اطلاعاتی هند است ملاقات کرده است.

از سوی دیگر «شهباز گل» معاون ویژه عمران خان در امور سیاسی نیز اعلام کرد: هند و اسرائیل با هم هم پیمان شده اند تا امنیت پاکستان را به خطر بیندازند.

وی تصریح کرد: نواز شریف با شخصی ملاقات کرده که بارها به پاکستان توهین کرده است و این رفتار نخست وزیر سابق پاکستان قابل تحمل نیست.

گفتنی است نواز شریف که از حدود یک سال قبل به بهانه درمان روانه انگلیس شده است علی رغم تلاش های مکرر دولت اسلام آباد حاضر نیست به پاکستان بازگردد.

انتهای پیام/.