کد خبر : 108028
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۷:۴۵

انتشار تیزر یادواره از لاهور تا لاهوت گرامیداشتِ شهید دکتر نقوی

انتشار تیزر یادواره از لاهور تا لاهوت گرامیداشتِ شهید دکتر نقوی

پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه همزمان با فرا رسیدن زمان برگزاری دومین یادواره از لاهور تا لاهوت تیزر این برنامه را منتشر کرد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی؛ دومین یادواره از لاهور تا لاهوت گرامیداشت شهید شاخص فرهنگی کشور پاکستان «دکتر محمد علی نقوی» منتشر شد.

در این برنامه که قرار است جمعه ۱۹ اسفند ماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار شود، میهمانانی از ایران و پاکستان شرکت خواهند داشت.

طبق اطلاعات موجود در تیزر «حجت الاسلام والمسلمین حاجتی» امام جمعه موقت اهواز سخنران این برنامه خواهد بود.

همچنین «حجت الاسلام و المسلمین شکری» نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید نیز دقایقی درباره عظمت شهید دکتر نقوی سخنرانی خواهد کرد.

«حاج مجتبی رمضانی» از مداحان برجسته کشور دقایقی به مداحی خواهد پرداخت و «سید جواد هاشمی» مجری و بازیگری که با فیلم های دفاع مقدس شناخته می شود نیز اجرای برنامه را به عهده دارد.

گروه همخوانی بین المللی میعاد نیز یک اثر دو زبانه را درباره شهید نقوی اجرا خواهد کرد و «دکتر دانش نقوی» فرزند شهید دکتر نقوی از دیگر میهمانان خاص برنامه خواهد بود.

قرار است یادواره شهید نقوی روز جمعه ۱۹ اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار شود. این اجتماع یکی از بزرگترین اجتماعات مشترک فرهنگی ایران و پاکستان تلقی می شود.

انتهای پیام/.