کد خبر : 94072
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۷:۰۲

افشای جزئیات ملاقات هیات پاکستانی با نمایندگان اسرائیل در زمان نواز شریف

افشای جزئیات ملاقات هیات پاکستانی با نمایندگان اسرائیل در زمان نواز شریف

عضو ارشد حزب جمعیت علمای اسلام فاش کرد در دوران نواز شریف از سوی دولت به فلسطین اشغالی سفر کرده و با سران این رژیم دیدار کرده است.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از ای.آر.وای نیوز؛ «مولانا اجمل قادری» عضو ارشد حزب جمعیت علمای اسلام(مرکزی) اعلام کرد: در دوران نخست وزیری نواز شریف به صورت پنهانی به فلسطین اشغالی سفر داشتیم.
وی تصریح کرد: در این سفر تیمی از سوی دولت پاکستان با ما همراه بودند و در هتل محل اقامت خود با مسئولین رژیم صهیونیستی دیدار و گفتگو داشتیم.
مسئولین اسرائیلی از ما می خواستند که روابط سیاسی و اقتصادی خود با تل آویو را به احقاق حقوق مردم فلسطین مشروط نکنیم و به فکر عادی سازی روابط با اسرائیل باشیم.
اجمل قادری گفت: در مورد دیگر امور نیز با مسئولین اسرائیلی بحث و گفتگو انجام شد و تبادل نظر با آنها صورت گرفت.
افشاگری های وی در حالی انجام می شود که احزاب اپوزیسیون پاکستان عمران خان را تلاش برای برقراری ارتباط با اسرائیل متهم می کنند.
نخست وزیر پاکستان هرگونه تلاش برای برقراری ارتباط با اسرائیل را به شدت رد کرده و مدعی است رژیم صهیونیستی را تا زمانی که حقوق مردم فلسطین محترم شمرده نشود حاضر نیست به رسمیت بشناسد.
این در حالی است که کشورهای عربی نیز به دلال رابطه بین اسرائیل و پاکستان تبدیل شده و در حال اعمال فشار بر اسلام آباد هستند.