کد خبر : 90385
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۶:۲۵

افزایش قدرت حزب تحریک انصاف در گلگیت بلتستان با پیوستن نمایندگان پیروز به این حزب

افزایش قدرت حزب تحریک انصاف در گلگیت بلتستان با پیوستن نمایندگان پیروز به این حزب

حزب تحریک انصاف که در انتخابات اخیر منطقه گلگیت بلتستان ۱۰ کرسی را به صورت مستقیم به دست آورده بود با پیوستن ۵ نماینده مستقل قدرت خود را افزایش داد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از اکسپرس نیوز؛ پیوستن ۵ نماینده که به صورت مستقل در انتخابات گلگیت بلتستان شرکت کرده و پیروز مناطق خود شده بودند به حزب تحریک انصاف قدرت این حزب را افزایش داد.
به این ترتیب حزب تحریک انصاف برای تشکیل حکومت در منطقه گلگیت بلتستان هیچ رقیبی نخواهد داشت و احزاب اپوزیسیون از که مدت ها قبل به دنبال شکست دادن حزب حاکم پاکستان هستند عملا هیچ کار خاصی نتوانستند انجام دهند.
این در حالی است که احزاب اپوزیسیون از روزها قبل به دنبال پیروزی در انتخابات منطقه گلگیت بلتستان بودند و سران دو حزب نواز و مردم شخصا به دور افتاده ترین مناطق نیز سفر کرده بودند.
حزب تحریک انصاف به رهبری عمران خان از ۲۳کرسی این منطقه تا کنون ۱۶ کرسی همراه با خود دارد و به راحتی می تواند قدرت را در این منطقه به مدت ۵ سال در دست داشته باشد.
در مورد گزینه های سروزیری این منطقه نیز گمانه زنی های مختلفی صورت می گیرد ولی حزب تحریک انصاف هنوز گزینه جدی خود را معرفی نکرده است.