کد خبر : 90321
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۷:۳۰

اسلام آباد از تحویل مستندات دخالت هند در حوادث تروریستی داخل پاکستان به سازمان ملل خبر داد

اسلام آباد از تحویل مستندات دخالت هند در حوادث تروریستی داخل پاکستان به سازمان ملل خبر داد

نماینده پاکستان در سازمان ملل اعلام کرد: به زودی تمام مستندات لازم که اثبات می کنند هند در حوادث تروریستی کشور ما نقش ایفا می کند به مسئولین سازمان ملل تحویل خواهیم داد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از جیو تی وی؛ «منیر اکرم» نماینده پاکستان در سازمان ملل اعلام کرد: ما مدارک مستند و مستدلی داریم که اثبات می کند هند در حوادث تروریستی داخل پاکستان نقش آفرینی می کند و تروریست هایی که باعث ایجاد حوادث تروریستی در پاکستان هستند مورد حمایت هند قرار دارند.
وی تصریح کرد: امیدواریم مسئولین سازمان ملل پس از رویت این مستندات و مدارک اقدامات لازم را برای عدم دخالت هند در تخریب امنیت کشور پاکستان انجام دهند.
منیر اکرم گفت: تروریست هایی که به ساختمان بورس کراچی حمله کرده بودند و یا پیش از کنسولگری چین در پاکستان را هدف قرار داده بودند مورد حمایت مستقیم هند قرار دارند.
نماینده پاکستان در سازمان ملل افزود: ما به حمایت اخلاقی و سیاسی خود از مسلمانان مظلوم کشمیر نیز ادامه خواهیم داد و آنها را در میدان تنها نمی گذاریم.
این درحالی است که پیش از این «شاه محمود قریشی» وزیر خارجه پاکستان نیز از انتشار مستنداتی که اثبات می کنند هند در ناآرامی های امنیتی پاکستان نقش اساسی دارد خبر داده بود.
وزیر خارجه پاکستان نیز تاکید کرده بود: هند به زودی قصد برنامه ریزی حملات تروریستی تازه ای را در مرزهای پاکستان دارد.