کد خبر : 91753
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۶:۱۷

اذعان وزیر سابق دارایی پاکستان به فساد مالی نواز شریف

اذعان وزیر سابق دارایی پاکستان به فساد مالی نواز شریف

وزیر سابق دارایی پاکستان که پس از متواری شدن از این کشور در انگلیس به سر می برد در یک برنامه زنده و جنجالی تلویزیونی شرکت کرد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از ای.آر.وای نیوز؛ «اسحاق دار» وزیر سابق دارایی پاکستان که سفر بدون بازگشت وی به انگلیس جنجال های فراوانی به دنبال داشته است سرانجام در یک برنامه زنده تلویزیونی شرکت کرد.
اسحاق دار که به احضاریه های مکرر دادگاه عالی پاکستان بی توجه است و فشارهای دولتی برای بازگرداندن وی به پاکستان تا کنون نتیجه ای در بر نداشته مدعی شد تنها صاحب یک منزل مسکونی در پاکستان است و در پرونده های فساد مالی نقشی نداشته است.
وی در پاسخ به سوال مجری تلویزیونی که او را با نواز شریف مقایسه کرده بود گفت: نواز شریف یک مجرم است که فساد مالی او اثبات شده و باید زندانی شود. من هنوز در هیچ دادگاهی حضور نداشته ام و جرائم من اثبات نشده اند.
اسحاق دار در پاسخ به سوال دیگر مجری که پرسیده بود اگر می دانی بی گناهی چرا به پاکستان بر نمی گردی بیماری خود را بهانه عدم بازگشت به پاکستان اعلام کرد.
مصاحبه اسحاق واکنش های فراوانی در پاکستان به همراه داشته است و «علی زیدی» وزیر کشتی رانی پاکستانی در این خصوص گفت: امیدوارم دیگر مفسدان مالی که از پاکستان به انگلیس گریخته اند نیز در برنامه های زنده تلویزیونی شرکت کرده و اینگونه خود را رسوا کنند.