کد خبر : 90694
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۷:۲۹

ادامه اختلافات داخلی در حزب نواز و موضع گیری سران این حزب علیه نواز شریف

ادامه اختلافات داخلی در حزب نواز و موضع گیری سران این حزب علیه نواز شریف

به دنبال سخنرانی نواز شریف علیه ارتش پاکستان و سازمان های امنیتی، مخالفت سران این حزب با ادعاهای نواز شریف همچنان ادامه دارد.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از ای.آر.وای نیوز؛ پس از جدا شدن مسئولین ایالتی حزب نواز در بلوچستان، اعتراضات به ادعاهای نواز شریف علیه ارتش پاکستان و سازمان های امنیتی این بار در ایالت خیبرپختونخوا ادامه یافت.
مسئول و معاون حزب نواز در منطقه مروت ایالت خیبرپختونخوا ضمن یک کنفرانس خبری اعلام کردند با مطالب بیان شده در سخنرانی های نواز شریف مخالف هستند.
«ملک عمران الله» رئیس حزب نواز در منطقه تاکید کرد: سخنان نواز شریف باعث نارضایتی مسئولین حزب نواز شده است و ما مخالفت خود را با حرفهای او اعلام می کنیم.
وی افزود: ما سال ها است عضو حزب نواز هستیم و پیش از ما نیز پدران ما عضو این حزب بوده اند ولی هیچ گاه سخنانی علیه منافع ملی و سازمان های امنیتی از مسئولین این حزب شنیده نشده است.
ملک عمران الله افزود: متاسفانه اگر نواز شریف از سخنان خود عقب نشینی نکرده و ادعاهای خود را پس نگیرد ممکن است به سرنوشتی مانند « الطاف حسین» بینانگذار حزب متحده دچار شود.
گفتنی است بسیاری از کارشناسان سیاسی بر این باور هستند که شخص نواز شریف در دهه ۸۰ میلادی با کمک نهادهای امنیتی به قدرت رسید ولی در اخیرا او ضمن یک سخنرانی مجازی حمله تندی به ارتش و نیروهای امنیتی پاکستان کرد.