کد خبر : 89770
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۶:۰۴

آخرین تلاش احزاب اپوزیسیون برای پیروزی در انتخابات گلگیت بلتستان

آخرین تلاش احزاب اپوزیسیون برای پیروزی در انتخابات گلگیت بلتستان

احزاب اپوزیسیون پاکستان که این روزها سرگرم برپایی کمپین های انتخاباتی در مناطق شمال شرقی پاکستان هستند فردا باید به مصاف نامزدهای حزب حاکم بروند.

به گزارش وب سایت خبری پیک شرقی به نقل از اکسپرس نیوز؛ انتخابات سرنوشت ساز منطقه گلگیت بلتستان که نشان دهنده کامیابی نا کامی دولت حزب تحریک انصاف طی مدت فعالیت ۲ ساله خود است فردا برگزار خواهد شد.
به این منظور سران اپوزیسیون از جمله « بلاول بوتو زرداری» رئیس حزب مردم و «مریم نواز» معاون حزب نواز آخرین سخنرانی های خود را برای برای مردم منطقه انجام دادند تا آرا خود را افزایش دهند.
بلاول با پیش بینی تقلب در انتخابات گفت: دولت می خواهد در انتخابات تقلب صورت گرفته و حکومت را در گلگیت به دست بگیرد.
سخنان او که به دید کارشناسان قبول زود هنگام شکست مقابل حزب تحریک انصاف است با تهدید دولت ادامه پیدا کرد.
وی افزود: تمام جهان چشمشان به این انتخابات است و ما اجازه نخواهیم داد دولت با ترفند و فریب پیروز میدان رقابت باشد.
رئیس حزب مردم که درجمع مردم گلگیت سخن می گفت اظهار داشت: به من اجازه برگزار آخرین نشست انتخاباتی که در آن می خواستم برنامه های حزب را اعلام کنم ندادند.
مریم نواز هم که این روزها در مناطق مختلف گلگیت بلتستان سخنرانی می کند اعلام کرد: تنها راه حل مشکلات کشور این است که عمران خان به خانه فرستاده شده و انتخابات سراسری برگزار شود.
وی گفت: تمام توجه دولت اثبات جرائم و اتهامات علیه نواز شریف بوده و به وضعیت مشکلات اقتصادی مردم هیچ توجهی نداشته است.
از سوی دیگر کمیسیون نظارت بر انتخابات پاکستان اعلام کرد: تمام تجهیزات و امکانات لازم به گلگیت بلتستان اعزام شده و هیچ حزبی حق ندارد سلامت انتخابات را زیر سوال ببرد.